Cisco GE SFP LC Connector SX Transceiver

Part number: GLC-SX-MMD

Cena: 509,60 zł netto

Cena: 626,81 zł brutto

Cena: 118,63 € netto

Wysyłka w: 3 dni robocze

Ilość

Dostępna ilość: 10

Dane techniczne  
Rodzaj urządzenia
Moduł nadajnik/odbiornik SFP (mnini GBIC)
Typ obudowy Moduł podłączany
Praca w sieci
Technologia podłączania Przewodowa
Rodzaj okablowania 1000Base-SX
Protokół komunikacyjny danych GigE
Szybkość transmisji danych 1 Gbps
Długość fali optycznej 850 nm
Maks. zasięg transmisji 1 km
Cechy Moduł z cechą hot-swap,obsługa cyfrowego monitoringu optycznego (DOM)
Zgodność z normami IEEE 802.3z,IEEE 802.3ah
Rozszerzenie / połączenie
Interfejsy 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC/PC multi-mode x 2
Zgodne sloty 1 x SFP (mini-GBIC)
Różne
Zgodność z normami Laser Class 1,IEC 60825-1
Parametry fizyczne
Szerokość 1.34 cm
Głębokość 5.65 cm
Wysokość 0.85 cm
Waga 75 g
Parametry środowiskowe
Minimalna temperatura pracy -5 °C
Maksymalna temperatura pracy 85 °C


Zdjęcia i informacje zawarte na stronie mają charakter poglądowy. W związku z powyższym, dane zawarte na naszej stronie mogą odbiegać od tych podanych na stronach producenta.

Polecamy zobaczyć pozostałe produkty z kategorii