HPE Adapter Kit AROC to NVMe for DL38X Gen10 Plus

Part number: P14602-B21

Produkt na zamówenie

Produkt powinien być dostępny w okresie czasu: 4-7 dni roboczych. Napisz do nas, a my błyskawicznie sprawdzimy jego dostępność i odpiszemy lub oddzwonimy do Ciebie!

HPE Adapter Kit AROC to NVMe dla serwerów DL38X Gen10 Plus – Maksymalna wydajność NVMe

Zwiększ możliwości swojego serwera HPE serii ProLiant DL380 Gen10 Plus dzięki specjalistycznemu zestawowi HPE Adapter Kit AROC to NVMe. Ten adapter opracowany przez firmę Hewlett Packard Enterprise umożliwia bezpośrednią komunikację pomiędzy kontrolerem AROC a szybkim magazynem NVMe, zwiększając przepustowość i optymalizując dostęp do danych.

Zestaw adaptera został zaprojektowany z myślą o prostocie integracji – pozwala na bezproblemowe podłączenie dysków NVMe U.2 w środowisku serwerowym, eliminując wąskie gardła w transmisji danych. To z kolei przekłada się na szybsze ładowanie aplikacji, lepszą obsługę wirtualizacji oraz zwiększenie wydajności pracy baz danych.

Wysokiej jakości komponenty adaptera zapewniają stabilność i niezawodność nawet przy intensywnych obciążeniach. Rozwiązanie to pozwala na pełne wykorzystanie potencjału pamięci masowej NVMe, pozwalając Twojej infrastrukturze IT nadążyć za rosnącymi wymaganiami biznesowymi.

Dzięki pełnej kompatybilności z serwerami HPE DL38X Gen10 Plus, zestaw zapewnia pełną spójność systemową oraz zachowuje gwarancję producenta podczas modernizacji systemu.

Specyfikacja techniczna

Producent Hewlett Packard Enterprise (HPE)
Model Adapter Kit AROC to NVMe
Przeznaczenie Serwery HPE ProLiant DL38X Gen10 Plus
Typ złącza AROC – NVMe (U.2)
Zgodność Pełna zgodność z obudowami DL380, DL385, DL388 Gen10 Plus
Obsługiwane dyski NVMe U.2 SSD
Gwarancja 12 miesięcy (lub zgodnie z serwerem bazowym HPE)


Zdjęcia i informacje zawarte na stronie mają charakter poglądowy. W związku z powyższym, dane zawarte na naszej stronie mogą odbiegać od tych podanych na stronach producenta.

Polecamy zobaczyć pozostałe produkty z kategorii